+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Christine Avoyane Limda
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Christine Avoyane Limda  (Megtekintve 1096 alkalommal)

Christine Limda
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 05. 20. - 21:14:37 »
0

CHRISTINE AVOYANE LIMDA

          alapok

teljes név || Christine Avoyane Limda                          
becenév || Christie, Tinya, Avy, Avoy, Csaszikám, Szépségem, Számító dög, Ördög, Céda, Gyilkos Démon, Mézesmadzag -.-”
nem || nő
születési hely, idő || 1982; Kairó, Egyiptom
kor || 15
faj || ember[/b][/color]
vér || aranyvér
évfolyam || öt

          a múlt

1982. augusztus 14.
Kedves Franen,

Örömmel tudatom, nem régen apa lettem. Ó, igen, egy csöppet sem örülsz neki, de kedves bátyjám, nem is csodálom. Szeretnélek azonban megkérni egy nemes posztra.:
Lennél a gyermekem keresztapja?
Mint egyetlen élő rokon, talán neked kellene elvállalnod eme tisztséget. Igaz, ha nem vagy hajlandó rá, akkor egy Limba családtagot választunk.

Soha fel nem tett kérdésedre a feleletem, köszönöm, jól vagyunk. A gyermek szép és egészséges, és én is meg vagyok, habár ez neked nem sokat számít. A kislányom a Christine nevet kapta, de mi csak a Nofertiti ajándékának hívjuk. Szépsége máris mesébe illő, és számomra a régi fáraónő emlékét idézi fel bennem.

Lehet mindezt teljesen felesleges leírnom, de azért mégis megpróbálkoztam vele. Várom a válaszod, habár nem hiszem, hogy feleletet kapok tőled. Megértelek, nem haragszom, csak tudatni akartam veled a tényeket. Remélem boldog vagy. Minden jót kívánok, hasonlókat, amiket én átéltem. Szeretettel:
                                                   Húgod, Halyna

Minden így kezdődött. Anyám levele volt az első, aztán jött a többi. Szép sorjában. Én csak párat emelek ki, ami az én életemre tekintve fontos lehet. Ezekből mindenre rájössz. Mindenre. Íme, pár szösszenet.

1886. január…

2. oldal.

… igen, ennyit erről. Feleségem viszont hamar túltette magát a dolgokon. Én már nem. Christie jól van, okos és szép, bezzeg neki simán ment. Még a nagy Tenzynnek is, nekünk meg nem. Na de nem is ez a lényeg. Egy szerencsém volt, időben közbeléptem. Nem tudom mi lelete Christiet de az anyjának ugrott. Képzeld el, mi lett volna velünk! Félelmetes.
A szomorú hír csak most jön. Halyna elhagyott minket. Úgy döntött jobb ha tovább áll. Én megértem, tekintve hogy nem volt a tulajdonomban. A mi világunk kegyetlen, és a lányom ezt nem érti. Még kicsi. Majd egyszer. Tervbe vettem viszont, hogy lehet jobb, ha elhagyom az országot. Hogy mikor, azt nem tudom. Talán ha van ötleted kedves barátom, segíthetnél. Igazán hálás lennék…

1893. augusztus 5.

Döntöttem. Lépünk.
Tényleg. Költözünk. Nem épp jó, de nincs más megoldás.
A szükség kényszer.
És most már ideje engednem.
Igen, Christinenel együtt megyek.
És az úti cél, London.
London, London, London.
És ott maradunk.
Ott.
És pont.

1894. október. 23.

Halyna meghalt. Meghalt? Biztos meghalt? Úgy tűnik. Pedig nem volt semmi baja. Talán a bánat, talán más. A végén viszont eltűnt belőle az élet. Hogy önkezével vette-e el, vagy más segítette a végkifejlethez, nem tudni. Talán így a jobb. Talán nem. Lehetne vitatkozni. Nem szeretek vitázni. A lényegen úgysem változtat. Volt és már nincs.
Sajnálom. Más is. Én nagyon.

Hiányzik. Nem kicsit, nagyon.

Félek. Én is félek. Mi lesz velünk?

London jó, biztonságos. Már nem kísért a múlt. Minden rossz elmúlt, többé nem jöhet vissza. Halyna meghalt, már nem jöhet vissza. Soha többé nem jöhet. Nem vár más már, csak a béke és a boldogság. A szíved mélyén is.

(a többi a karakterbővítésben lesz kidolgozva)


          jellem

Csöppet elvetemült vagyok, s talán ez nem véletlen. Idiótizmusom nem ismer határt, de azt nem szeretem ha mások nem értenek velem egyet. Normális emberként óriási a képzelőerőm, sőt határozottan élvezem a hülyébbnél hülyébb dolgokat. Főleg megvalósítani. Bátor és vakmerő vagyok, ugyanakkor szeretem kihasználni a helyzetet, és ha kell, mentem a bőröm. Gyűlölöm azokat, akik kibeszélnek a hátam mögött, és azokat, akik mindent feladnak az elveikért, csak épp azt nem. Szabadszájú vagyok, makacs és néha önző. Épp ezért nem kedvelnek, sőt, kifejezetten utál mindenki. Tény, én sem szeretek senkit, sosem szerettem, és belegondolva, lehet, sosem fogok.


          apróságok

mindig ||
§ divat
§ gonoszkodás
§ sminkkészlet
§ ármány
§ pasik
§ kaland
soha ||
§ egyes jelzők
§ hisztis.. khm… hölgyek
§ Potter
§ DS
§ ha valaki hülyének néz
dementorok || anyám sikolya, amit én okoztam…
mumus || nagy… szőrös… és farkasnak hívják -.-” éljenek a horrorfilmek
titkok ||
§ utálom az anyám, amiért elhagyott, sőt egyszer rá is támadtam…
§ nem rajongok Voldemortért és vad kompániájáért
§ kiskoromban majdnem megerőszakoltak
rossz szokás ||
§ durcizás
§ maximalizmus… a tökéletességre való törekvés, mindenben, mindig
 


          a család

apa || Daniel Limba, 37, aranyvér
anya || Halyna Drensyn, 35, aranyvér
testvérek ||  -
családi állapot || egyedülálló
állatok || egy fekete kuvik


          külsőségek

magasság || 168 cm
tömeg || 48 kg
rassz || arab
szemszín || kék
hajszín || barna
különleges ismertetőjel || -
kinézet || Formás alak, tökéletes frizura, tökéletes smink, tökéletes megjelenés.
Ruha a legújabb divat szerint, tartás, mint egy hattyúé. Ez lennék én, az, aki ragyog, de belül már más a helyzet. Az meg hogy ott mi van, rám tartozik. Kifelé csak a csillogás jut.
egészségi állapot || egészséges

          a tudás

varázslói ismeretek || 4 év anyaga, plusz az ötödévé… kedvenc tantárgy: rúnatan
mugli képzettségek || nyaranta túlélőtáborba járás… vicces
pálca típusa || 10 hüvelyk, bodzafa, sárkányszívizomhúr
különlegesség || -

          egy darabka belőled




          egyéb
Naplózva

Serpenrosa Hellsing
Eltávozott karakter
*****

Cuki gyógyítóhölgyemény,enyhe szadista beütéssel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 05. 20. - 21:33:51 »
0

ELFOGADVA! szív<3<3

Házad a HUGRABUG! *Arrébb rúgja a szitkozódó Teszlek Süveget*
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2024. 08. 25. - 15:20:48
Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.