+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Freya Blood
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Freya Blood  (Megtekintve 711 alkalommal)

Freya Blood
Manifesztálódott Művészetek Mágikus Magasiskolája
***


wolf of downing street

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2015. 11. 07. - 02:16:52 »
+3


Freya Blood
Blood may be thicker than water, but it's certainly not as thick as ketchup.
 Nor does it go as well with French fries.

Griffendél x IV x Szofisztikált úrhölgyWildchild


"Nincsen apám, se anyám,
se istenem, se hazám,
se bölcsőm, se szemfedőm,
se csókom, se szeretőm.

Harmadnapja nem eszek,
se sokat, se keveset.
Húsz esztendőm hatalom,
húsz esztendőm eladom.

Hogyha nem kell senkinek,
hát az ördög veszi meg.
Tiszta szívvel betörök,
ha kell, embert is ölök.

Elfognak és felkötnek,
áldott földdel elfödnek
s halált hozó fű terem
gyönyörűszép szívemen."

Born to be wild, b*tches!

Kód:
[color=#FA8258][font=calibri light][size=12pt][i]Ne tartsd magadban, haver... [/i]
[/size][/color]
Naplózva

Grisam Windflower
Eltávozott karakter.
*****


:: hatodév :: a bolond :: prefektus ::

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2015. 11. 08. - 19:41:29 »
+2

Szégyen


Kevés olyan taplót ismerek, mint te. Már csak az elriaszt a veled való kommunikálástól, ahogyan viselkedsz. Gátlástalanul, és véleményem szerint gusztustalanul. Túl sok mindent engedsz meg magadnak Blood, ami nagyon nem jó. Szégyen, hogy griffendéles vagy, komolyan, ha lehetne, letagadnálak. Egyszer majd eljön az idő, amikor észhez kell térned, és nagyon nem fog tetszeni, amit a hurrikán-futásod után magad körül találsz.
Én szóltam.
Naplózva


Alexis P. Dullahan
Eltávozott karakter
*****


IV. - Griffendél

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2015. 11. 08. - 21:25:50 »
+2

                             


          Azt hiszem, nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy először megijedtem tőled. Nem féltem, de annyira más voltál, és annyira idegen számomra a világod, hogy igyekeztem tartani egy kis távolságot. Aztán rájöttem, hogy ettől nem lesz jobb, csak sokkal rosszabb, és hét év elég hosszú idő ahhoz, hogy ezt lehetetlenség is legyen véghez vinni. Pont ezért próbáltalak lassan és fokozatosan megismerni, ami végül odáig vezetett, hogy rövid időn belül már együtt virrasztottuk át az éjszakákat néha egy-egy furcsa beszélgetés alkalmával. Ezek a beszélgetések ráadásul nagyon hiányoztak nekem, mikor nyáron nem találkoztunk.
          Remélem, hogy a Roxfortban töltött többi időnket is pont olyan hangulatban töltjük majd, mint az eddigieket és talán nem úgy fogunk elválni majd egymástól, hogy soha többé nem akarjuk látni egymást. Sajnálnám, ha egy ilyen különleges lányt elveszítenék. Persze, tudom, hogy a sors kiszámíthatatlan, de a sorsunkat részben mi irányítjuk, és igyekszem majd úgy irányítani, hogy alkalmanként keresztezze a tiédet.
Naplózva


Caelius Edevane
Eltávozott karakter.
*****


V. évfolyam, a legcukibb mardekáros

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2015. 11. 09. - 21:36:12 »
+2

Mattie fura csaja...

Azt hiszem, még nem nagyon ismerjük egymást, de hallottam már rólad sztorikat, és hát a fura a legkevesebb, amit rád mondhatok. Ha nem lennél a csajom barátnője és az egyik legjobb barátom nője, valószínű elkerülnélek, de így ugye össze vagyunk kötve valamennyire. Szóval muszáj lesz megtanulni együtt élni.
Bevallom, elsőre nem kéne többet lássak benned egy olcsó, mocskos szájú kis nőcskénél, aki szétdobta a lábát körülbelül három perc alatt az első normális külsejű srác előtt, de mégsem hiszem, hogy ennyi van benned. Biztos a háború, az fura dolgokat csinál mindenkivel, én már csak tudom, pedig soha nem voltam közel a tűzvonalhoz. Talán így próbálsz védekezni, talán korábban felnőttél, nem tudom. Egyelőre úgy vagyok vele, hogy bízom Mattben, szóval bízom abban, hogy nem csak azért maradt veled, mert elérhető voltál.
De azért pár dolgot tisztáznunk kell. Hiába tűnik úgy, hogy Matt kemény lazagyerek, belül olyan kis törékeny, mint a porcelán, szóval ne merd megcsalni vagy megbántani! Semmi kedvem szerelmi bánatot kezelgetni, főleg, hogy gőzöm sincs, mi rá a gyógyír. Szóval, ne merd bántani! Tényleg kis pihe-puha Matt belül, szerintem a bátyjától nyúlta a badassnek tűnő dumáit.
Naplózva

Merel Everfen
Boszorkány
*****


A Vérborz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2015. 11. 13. - 00:09:29 »
+2

Counterpart

Ismerni ugyan - még(!) - csak hírből meg látásból ismerlek, de nincs olyan jó dolga ennek a világnak, hogy ez tartósan így is maradjon. Mi igazából egymás házankénti megfelelői vagyunk. A rezidens késes kattant, a ház berzerkere, most mondd, hogy nem így van. És igazából, a házunk szerinti kiadású variációk egy témára. Nekünk egyszerűen találkoznunk kell egyszer. Egy ötujj a Szárnyas Vadkanban, na?
Naplózva


Minerva E. Balmoral
Griffendél Godrik Akadémia
***


the variable

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2015. 11. 13. - 01:06:25 »
+1


Te kis..#&@!!


Ha egyszer felállítanám a dobogós rendjét azoknak az embereknek, akiktől a legjobban szeretném lekaparni az arcom, elég jó helyezéssel végeznél, Blood. Pofátlan vagy, de ez már nem a nagyzolós kislányokra jellemző libegtetés, nem, te zsigerileg, igazán őszintén vagy egy ordas nagy bunkó, és hogy valahol egy leendő pszichiáter felsírjon a gyönyörtől álmában, még hihetetlenül büszke is vagy az asztalra kicsapott csizmáid meg a sunyi vigyorod mögött. Ha csak a közelben vagy, már viszket a tenyerem, hogy lehetőleg csattanós válasszal reagáljak a cseppet sem humoros kis megjegyzéseidre...
Talán azt hiszed, gyorsabban futsz és elég vastag a képeden a bőr, hogy bármit elviselj, de az ilyen negatív hullócsillagok mind ugyanarra a sorsra jutnak: vagy saját magukat pusztítják el, vagy megtöri őket az élet. Azt javaslom, válassz, amíg lehet, mert az utóbbi szerepet szívesen elvállalnám.


Naplózva

Hagen Romanovna
Eltávozott karakter
*****


Az Alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2016. 08. 26. - 18:01:23 »
+2

Kis cука


Amikor felfogtam, mi történt a Roxfort Expresszen, el se akartam hinni, hogy ebben az iskolában vagy miben ilyeneket megengednek. A Durmstrangban már rég kirakták volna a pofázmányodat... Minden elismerésem. Nem lenne ilyen nagy a szád, talán még bírnálak is. Bár tudom, az mostanság Mattcsicska farkával van tele.
Ha az országok és nemzetek neveivel pedig továbbra is gondod akad, szólj, és szívesen hozok neked egy atlaszt.
Naplózva


free the lion

Aubrey Chaisty
Eltávozott karakter
*****


Ace of Chalices

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2016. 11. 20. - 15:35:47 »
+2

Az önző és undok lány


De én még sem tudok rád haragudni. Szeretnélek megérteni, szeretném tudni, miért vagy ilyen. Már első éves korunk óta piszkálsz, amiről eleinte azt hittem, nem tudod, hogy nekem rosszul esik, de később felfogtam, hogy miért is teszed ezt. És nagyon szomorú vagyok, amiért ennyire utálsz.
Mondd, mit ártottam én neked?
Remélem, egyszer még hajlandó vagy megnyílni, és akkor talán még barátnők is lehetünk. Én nem üldözlek el, és elfogadom, amilyen vagy. Nem haragszom rád.
Naplózva


Winthrop Hardy
Eltávozott karakter
*****


The Crow

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2016. 11. 20. - 15:56:16 »
+2

Te állat

Pórázra kötnélek, erdőbe vinnélek, véres hússal etetnélek, őzsuta szagával őrületbe kergetnélek, pórázról elengednélek, ütnélek, csikiznélek, vérszomjban közösen vetkőzhetnénk gátlást, amit a "normális" ránk erőszakolt.
Legyünk barátok!
Meglátod, jó mulatság lesz.
ÉBREDJ!
Naplózva


Marga Destain
Eltávozott karakter
*****


A pimasz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2016. 11. 20. - 19:59:17 »
+1


Na, mi az?

Erdőn oson, völgybe vág,
füle szőrös, foga bárd.
Áldozata számos,
erdei mészáros.

(farkas)
Naplózva


Leon R. Lutece
Eltávozott karakter.
*****


le lion

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2016. 11. 21. - 03:00:25 »
+2


Kudarc - egyelőre!



  Mit kellene tennem önnel, Ms. Blood?
Az őszinte beszélgetésre trágárságokkal válaszol, a büntetést ignorálja, társaival is elutasító olykor - ön tanári pályafutásom nagy talánya, melyet meg kívánok oldani, mert hiszem, hogy nincs számunkra örökre elveszett diák, jöjjön bár olyan háttérből, ahogy ön. Kollégáimtól tudom, hogy nem reménytelen, észbeli képességei sem olyan botrányosak, amilyen a viselkedése, kérem, segítsen nekem, hogy én is segíthessek önnek!
  Bárhogy is alakul jövője, akár közös, családi jövőnk, szeretném, ha tudná, hogy hiszek önben. Még akkor is, ha olykor határozottan próbára teszi a türelmemet és a tűrőképességemet...
Naplózva

Je vois le chaos en dessous

Louise Lott
Eltávozott karakter
*****


"Cinkemadár"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2016. 11. 22. - 16:49:11 »
+1

Életképes
Minerva összes, fura és kibogozhatatlan rokoni kapcsolata közül te vagy a leghangosabb, szóval meg is jegyeztelek magamnak. Mindig látom, ahogy Fawley húzza a nyálcsíkot utánad, ami szintén elég látványos. Néha azért tudnám értékelni, ha nem szájalnál vissza, hanem elhúznál a büntetőmunkádra és kész. A takarodó utáni kóborlásaid akármennyit káromkodsz is, kihágásnak számítanak. Na, mindegy, amúgy bírom a sok hülyeséged.
Naplózva

Izabel Bishop
Eltávozott karakter
*****


★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2016. 11. 23. - 11:49:23 »
+2


Sziporka
Szent szar, te eddig is itt voltál? Miért nem foglalkozom többet a kicsikkel? Én vagyok a legjobban meglepve, hogy akad még gyöngyszem ebben a disznóólban. Nem emlékszem, milyen voltál elsősnek, de biztos nem volt még ekkora a szád, különben tudnálak hova rakni. És azt szintén nem tudom, mitől lettél ennyire zabolátlan, biztos egy csomóan mondták már, hogy ne legyél olyan durva, nyers, ne beszélj csúnyán, ne púzz nyilvános helyen, ne igyál, ne szexelj és egyáltalán, leginkább ne is csinálj semmit, ami káros, bántó vagy veszélyes magadra és másokra nézve. Hallottad már ezeket, mi? Na én azt mondom, hogy szarni bele, az igazi, el- és meg nem téríthető forradalmárok, akik vitték valaha valamire, mind ilyenek voltak! Vagy majdnem ilyenek... legalábbis nem sokat ért náluk sem a jó tanács. Köpj a tanácsokra, és köpj a kommersz mocsokra! Itt a legtöbben mosolyogva megölelnek, miközben a hátadba mártják a késüket - te döfj elölről, véresen és tövig, ahogy azt a profik teszik.

Naplózva


ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 01. 30. - 05:50:26
Az oldal 0.122 másodperc alatt készült el 40 lekéréssel.